Dráčci a já

Dráčci dnes

20. dubna 2010 v 22:27
Dráčci
Dnes je doba, kdy se děje ledacos. Jsou tu silné negativní energie, a tak dle mého názoru je třeba, aby se "probudily" i takových bytosti jako jsou dračí průvodci. Jak já ráda říkám, že na hrubý pytel je třeba hrubá záplata :0) (andělské energie jsou příliš jemné na magie a různé jiné negativní energie).

Já osobně jsem se začala zajímat o dráčky poměrně nedávno. Důvod dodnes nevím, ale nezdá se mi podstatný. Prostě najednou to přišlo a něco mi hnalo si zjišťovat informace na toto téma. Stále jsem měla pocit, že je vnímám, že na Zemi v nějaké formě existují dračí bytosti….Lidem, kteří o dráčky mají zájem, říkám dračí lidé. Dračí lid se začíná probouzet. Víc a více lidí o dráčky projevuje zájem. Je zajímavé, že se o dráčích mluví i menší děti (doma mám také jednu teenagerskou přívrženkyni :0) ). Na esoterické dovolené mi jedna malá holčička dala obrázek dráčka s tím, že je vidí (mám ho na památku v práci pod sklem, abych ho každý den viděla). Dle informací rodičů i mnohé jiné děti o nich mluví, ptají se na ně svých rodičů a nemyslí ty dráčky z pohádek……
Brouzdala jsem na webu a hledala informace o dracích. "Náhodně" jsem našla stránky, kde bylo nabízeno instalování dráčka. Slovo instalace mi zrovna moc nevyhovovala, a tak jsem hledala, jestli existují nějaké další možnosti, ale jediná jiná možnost bylo dračí reiki, o které jsem neměla zájem……Šla jsem tedy na tu již zmiňovanou akci…..Během stažení dráčka jsem nedávala pozor…myslím, že to tak bylo vyšší mocí učiněno záměrně, a tak místo abych si nechala dráčka od dotyčného stáhnout, tak jsem si dráčka přidělila s pomocí bohyně, kterou jsem požádala sama za sebe a asi jsem žádala i jinou bohyni, než nám sdělil přednášející. Nelíbilo se mi sdělení o barvách dráčků, neboť můj měl barvu zcela jinou….a vzhledem k mému napojení mi k dráčkovi šly i zcela jiné informace, než nám sděloval lektor. Svojí dračí slečnu jsem krásně viděla, vnímání její přítomnosti bylo horší, ale i tak jsem ji aspoň trochu vnímala……Vnitřním zrakem jsem viděla, že má jinou barvu než se tam povídalo…..Na přidělení jsem si koupila CD k stažení dráčků. Po vyslechnutí CD zjistila, že dráček kterého stahuje zmíněný lektor je vlastně program - proto ta instalace a na CD se mluvilo dokonce o tom, že existuje nějaký fialový dráček, který má schopnost se kopírovat od "majitele" k ostatním lidem, kteří se v blízkosti dotyčného vyskytnou……Nechápala jsem nadšení, s kterým to dotyčná sdělovala, neboť to porušovalo základní esoterické pravidlo, že vše co člověk dostane, má být na jeho vědomé úrovni odsouhlaseno - povoleno……Moje dračí slečna rozhodně není program, je to éterická bytost, můj osobní dračí průvodce šitý mně na míru. Začala jsem si tedy zjišťovat, odkud jsou "moji" dráčci (nepřiděluji je já, jen žádám o přidělení pro člověka, který projeví zájem o jejich přidělení). Zažádala jsem, aby mi přišly informace…..přišlo mi sdělení o dračí bohyni Tiamát……a o jejím sídle…..


Lidičkové na moji slabost pro dráčky hledí různě. Někteří se od dráčků drží zpět a když zjistí, že to jsou moji dračí "miláčci" (upozorňuji, že jen ti MOJI a také ještě ti hodní, kteří jsou na straně dobra), tak si drží odstup i ode mne, takže se o své slabosti pro tyto bytosti až tak nešířím. Ohlasů je pestrá škála….ale jsou i tací, co vyloženě sympatizují, co o dráčka požádají a velmi rádi si ho nechají přidělit. Dobře ho vnímají, někteří ho dokonce i vidí a umí s ním pracovat…..Já osobně vím, že "moji" dráčci jsou dobrácká éterická stvoření - osobní průvodci s telepatickými schopnostmi, kteří umí pomoct s dosti silnými energiemi, čistěním magií a různých nepěkných energií…..Navíc "moji" dráčci jsou opravdu osobní, neboť jsou šití na míru svému "majiteli" - majitel je v uvozovkách proto, že tyto bytosti nelze vlastnit. Je to něco jako Anděl strážný…… Je velmi smutné, když se některý "majitel" o svého přidělence nestará a ten pak strádá, až je tak energeticky slabý, že se rozplyne, pak to cítí i ostatní dráčci a teskní pro něj……Naštěstí se mi toto stalo jen jednou a musím přiznat, že bych si to velmi nerada zopakovala. Proto vás prosím, abyste si dráčka nechali přiděl, jen pokud o něj máte opravdový zájem a budete se o něj chtít opravdu starat (není to náročné). Ani mně není příjemné když cítím, že něčí dráček strádá. Každý dráček má svého "majitele" rád, nemůže od něj odejít, pokud ho "majitel" sám nepošle pryč, nebo pokud se o něj tak špatně stará, že delší dobu energeticky strádá, chátrá až jsou jeho energie tak slabé, že zanikne…..je to energetická smrt. Většinou dostávám od mnou přidělených dráčků info SOS hned jak je dráček slabý….Většinou informuji "majitele" ten dráček co "pošel"
ani nechtěl, abych jeho "majitele" kontaktovala a jen se rozloučil…..s tím, že si je vědom, že je to jeho úděl……který musí přijmout bez výčitek……že byl rád, že dotyčnému mohl pomoci, jsou do poslední chvíle uctivý a milý, i když se k nim majitelé nechovají macešsky.

Někteří lidé projevují obavy z dráčků……někteří nevěří, že to jsou dobré éterické bytosti....tady na Zemi jsou jen éteričtí. Jako u všeho jsou dobří i zlí….konec konců i andělé jsou ve formě padlých andělů. Jak se lidé doptávali přemýšlela jsem, jaký dát důkaz, že dráčci s kterými pracuji jsou v pohodě, že jsou dobří. Ponořila jsem se do svého vnitřního zraku přivolala svoji dračí slečnu a poslala směrem k ní bílé světlo (pro neznalé, tak se prověřuje zda je bytost opravdu dobrá)…..když se jí světlo dotklo zvětšila se,
rozzářila se nádherným oslnivým světlem….optala jsem se jí, z jakých je sfér a zda je opravdu dobrou bytostí, po mém dotazu se jí nad hlavou objevila krásná svatozář……takže nebyl další důvod zkoumat dál, neboť i svým vnímáním ji považuji za bytost dobrou a mírumilovnou. Stejní jsou i ostatní přidělenci….někteří jsou sice trochu prudčí - to když majitel je ráznější povahy, nebo když kolem sebe mám velmi ošklivé energie s kterými potřebuje pomoci….ale srdce mají všichni dobré a své "majitele" mají rádi a pomáhají jim s láskou. Aby se jim dobře dařilo a mohli proti špatným energiím bojovat, potřebují potravu a tou je opět láska jejich majitele…..je to o vzájemné harmonii….

Přemýšlím kolik reikistů kteří nemají mistrovský stupeň Usuiho reiki ví, že při zasvěcení do všech stupňů Usuiho reiki se používá Dračí dech…..
Akahai :0)
 
 

Reklama